STYKÓWKA

konkurs „Naturalna sesja dziecięca”

 

Zasady proste:

1. Polub Katarzyna Skotnicka-Nowak FOTOGRAFIA
2. Polub posta konkursowego ->tutaj
3. Napisz w komentarzu „biorę udział” oraz wpisz imię i wiek swojej pociechy/pociech
4. Czekaj na wyniki 25 kwietnia 2016r.

 

*Sesja plenerowa, która odbędzie się na terenie Poznania (miejsce do wybrania z zaproponowanych przez organizatora) w terminie do 31.05.2016. Sesja obejmuje 8 starannie wyselekcjonowanych i poddanych obróbce kadrów przesłanych drogą elektroniczną.

 

 

Regulamin konkursu „Naturalna sesja dziecięca”  na Facebooku z dnia 12.04.2016r.

 1. Organizatorem konkursu jest Katarzyna Skotnicka-Nowak
 2. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage Katarzyna Skotnicka-Nowak FOTOGRAFIA na Facebooku, polubienie posta konkursowego oraz napisanie  w komentarzu „biorę udział” oraz wpisanie imienia i wieku dziecka/dzieci.
 4. Nagrodą w konkursie jest sesja plenerowa dziecięca na terenie miasta Poznań, w miejscu wyznaczonym przez organizatora.
 5. Nagrodzony, odbierając nagrodę, wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora.
 6. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inną usługę. Nagrodę należy wykorzystać do 31.05.2016roku.
 7. Imię i nazwisko osoby nagrodzonej zostanie opublikowane na fanpage Katarzyna Skotnicka-Nowak FOTOGRAFIA na Facebooku 25 kwietnia 2016 roku.
 8. Sesja odbędzie się w dni robocze pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem w godzinach między 10-15 (do wyboru) i zostanie wykonana do końca maja 2016 r.
 9. Efektem końcowym będzie 8 gotowych, poddanych obróbce zdjęć dziecka/dzieci (zdjęcia z rodzicem mogą zostać wybrane jako dodatkowe ujęcia-podstawowe 8 ujęć dotyczy tylko sesji dziecięcej).
 10. Wygrany będzie miał możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25zł/ sztukę.
 11. Facebook nie pomaga w przeprowadzaniu promocji. Administrator promocji korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.
 • POLUB STYKÓWKĘ »
 • »