STYKÓWKA

Jeżeli w ciągu dnia nie zrobię czegoś związanego z fotografią, to czuję, jakbym zaniechał czegoś niezbędnego dla mojej egzystencji, na przykład zapomniał się obudzić. Jestem przekonany, że przypadek, który spowodował, że zostałem fotografem, uczynił moje życie w ogóle możliwym.

Richard Avedon

Cześć, po tej stronie obiektywu Kasia. Od prawie 7 lat zawodowo zajmuję się fotografią. Pokochałam ją o wiele wcześniej. Nawet nie wiecie jaką radość sprawia mi moja praca. Uwielbiam fotografię naturalną, bez zbędnego zadęcia, dlatego tak realizuję się w reportażach ślubnych, gdzie to Wasze emocje i relacje są na pierwszym miejscu.
Po ślubie często towarzyszę Wam w dalszym życiu, uwieczniam momenty oczekiwania na potomstwo, pierwsze chwile macierzyństwa, rodzicielstwa… Zatrzymuję beztroskie chwile Waszych dzieci w plenerze bądź w domowych pieleszach. Kocham sesje domowe i lifestylowe, gdzie to właśnie tam znajduję Wasze magiczne spojrzenia czy prawdziwe uśmiechy.
Jestem fotografem, który nade wszystko ceni naturalność i to też cenią moi klienci.
Napisz do mnie, porozmawiajmy o Waszej wymarzonej sesji!

Zerknijcie do zakładki OFERTA i dowiecie się co mogę Wam zaproponować. Zobaczcie PORTFOLIO i upewnijcie się, że to właśnie mnie szukacie.
Napiszcie, zadzwońcie, ustalmy szczegóły.

A Pary Młode zapraszam na spotkanie, poznajmy się, porozmawiajmy przy kawie o Waszym wyjątkowym Dniu!

Mieszkam w Poznaniu. Fotografuję wszędzie.

Katarzyna Skotnicka-Nowak

10899782_10203662559303728_136977205_n

img_3089male