STYKÓWKA

Podsumowanie roku 2016

Początek roku, więc wiadomo: podsumowania, nowe plany, cele itd.

Zacznę od podsumowania roku ubiegłego i podziękowań. Tak, chciałam Wam wszystkim podziękować, bo dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem.
Patrzę na analizę mojej strony i myślę sobie: kurcze, widać efekty mojej pracy! Super!
Ubiegły rok (jakoś dziwnie to nadal dla mnie brzmi, ale jednak rok 2016 to już przeszłość) był dla mnie pod względem fotograficznym naprawdę udany!
Poznałam wiele wspaniałych osób, cudne rodziny, nowe Pary Młode, które niebawem będą świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu, poznałam także wielu przyszłych rodziców na sesjach ciążowych, którzy już nimi zostali, bądź lada moment nimi będą!
Zaufało mi mnóstwo osób, kilka dostało sesje w prezencie i z tego co wiem ucieszyli się z tego bardzo!
Kurczę, ja uwielbiam swoją pracę, wiecie? I naprawdę cieszę się, że mogę dzięki Wam robić to co kocham.

W roku 2016 troszkę zaniedbałam bloga, tzn. pod koniec roku z moją regularnością było różnie, ale jednym z usprawiedliwień jest fakt, że brałam udział w wystawie KM2 razem z inicjatywą FOTSPOT. Więcej możecie poczytać tutaj -> klik

rk_161022_dsc_0111_0004 fot. Roger Kołomłocki

Jak już jesteśmy przy takich fotograficznych wydarzeniach, to w ubiegłym roku wybrałam się także na Fotofestiwal do Łodzi, o czym pisałam tutaj -> klik Gdzie widziałam wiele wspaniałych wystaw. Powiem Wam, że co jakiś czas muszę pojechać na fotofestiwal, wziąć udział w wystawie czy zacząć jakiś swój projekt (lub jeszcze lepiej – zakończyć). To mi daje taki napęd do dalszego działania we wszystkich sferach.

2

 

W roku 2016 wykonałam też wiele sesji w Waszych domowych zaciszach, z czego się niezmiernie cieszę, gdyż wielbię miłością ogromną sesje lifestylowe i świadomość tego, że zapraszacie mnie do swojego domu, sprawia, że czuję się niemal jak członek Waszej rodziny.
W tym roku również mam zamiar wykonywać takie sesje. A wręcz mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej!
W najbliższych tygodniach uaktualnię zdjęcia i dodam mnóstwo nowych! Chociażby z tej sesji cudownej Helenki!

img_8089

Dużą popularnością cieszyły się artykuły pomocnicze, czyli moja seria tips&photos, póki co ukazały się:

-porady dotyczące sesji ciążowej -> klik
-porady dotyczące sesji plenerowej rodzinnej -> klik
-porady dotyczące sesji biznesowej -> klik    i   klik 

I chyba w tym roku napiszę jakieś uzupełnienie i może napiszę co nieco do narzeczonych odnośnie ślubu i sesji domowych, skoro u mnie ich coraz więcej. Co Wy na to?

Na moim profilu na FB (jeśli jeszcze nie znacie to tutaj prędziutko!-> klik) najwięcej lajków zdobyła Basia i jej maleństwo (które było już u mnie dwa razy na sesji osobiście )

sesje ciążowe
W ogóle dużą popularnością cieszyły się sesje ciążowe.

img_6532-2mix2

ążowa sesja Ewka (25 of 10)

male121

 

Nagrałam też pierwszy filmik na You Tubie, z którego jestem bardzo dumna! Wprawdzie jest krótki i wiele pola do popisu w nim nie było, ale stwierdziłam, że jest to znakomity sposób na pokazanie Wam jaki album ode mnie dostajecie (oczywiście szczegóły, jak rodzaj okładki, rozkładówki-to już sprawa indywidualna ;)). Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to odsyłam do wpisu, gdzie jest filmik i artykuł o fotoalbumach ->klik
fotoalbumy-3-of-14mixmaly2
A jak już jesteśmy przy ślubach, to chciałam podziękować moim Parom Młodym! Za taki ogrom zaufania, za to, że w tym tak wyjątkowym dniu, chcieli, abym to właśnie ja była z nimi. Za miłe słowa, które usłyszałam później, nie sposób wyróżnić jakiegoś jednego ślubu, więc wrzucam choć kilka zdjęć i kilka zdań:
„Kasiu! Chcielibyśmy bardzo podziękować za to, że towarzyszyłaś nam podczas naszego Wyjątkowego Dnia . Zdjęcia zarówno ze ślubu, jak i wesela są cudne. Uchwyciłaś wszystkie emocje we właściwym momencie. A sesja? No oczywiście, że było super, luźna atmosfera i dużo śmiechu 🙂 !! A zdjęcia wyszły przepiękne – romantyczne, takie jak miały być! W każdym calu oddajesz się temu co robisz, widać, że to kochasz. Dzięki Twojej pasji nasze zdjęcia mają duszę

IMG_7317a

„Bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia! Efektem świetnej współpracy jest piękna pamiątka na całe życie. Każde ze zdjęć jest wyjątkowe i niepowtarzalne 🙂 Katarzyna wprowadzała naturalną atmosferę, niektórzy z gości nawet jej nie zauważali 😉 przez co na zdjęciach nasz najpiękniejszy Dzień został ukazany tak wspaniale!”

reportaże ślubne
A raz robiłam zdjęcia na ślubie w prezencie od dzieci Pary Młodej:
„Kasiu, chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za tak wspaniała sesję zdjęciową. Rodzice są pod ogromnym wrażeniem Twojego profesjonalizmu. Pomimo tego ze była to Ich pierwsza sesja zdjęciowa to atmosfera, którą stworzyłaś dała możliwości do tego aby poczuli się bardzo swobodnie. Doskonale widać to na zdjęciach. Fotografie zrobione przez Ciebie świetnie oddają to jak bardzo się Kochają. Dla nas padał deszcz a dla Rodziców świeciło słońce, było to dla nich coś całkiem innego a jednak coś wyjątkowego. Myślę, że jest to dla nich świetna pamiątka do której będą mogli zawsze zaglądnąć i powspominać ten wyjątkowy dzień.
Wiem, że oddałam ich we właściwe ręce! Jeszcze raz dziękuje za tą profesjonalna sesje i bardzo gorąco polecam!”

IMG_9706bw
Ach, najchętniej, to bym Wam tu pokazała wszystkie te cudowne opinie! Bo to one dają mi kopa do działania!
Na zakończenie tylko dodam, że wakacje również miałam udane: przez miesiąc podróżowałam po Polsce z moją niespełna 4latką, o czym mogliście poczytać tutaj -> klik

IMG_1459
Dziękuję Wszystkim moim klientom za ten rok! Za zaufanie, tony śmiechu, radości, miłych słów! A tak tylko wspominając o planach na nowy rok, to tradycyjnie jeszcze więcej zdjęć! Ale już nie obiecuję wpisów raz w tygodniu. Póki co będę do Was pisać w każdą pierwszą środę miesiąca. A jak uda mi się częściej, to się o tym dowiecie. Postanowiłam jednak więcej czasu poświęcić Wam, osobiście. Mam w planach także warsztaty fotograficzne oraz zakup nowego obiektywu (już się nie mogę doczekać!). No i koniecznie muszę odwiedzić fotofestiwale!

mix2016
  • POLUB STYKÓWKĘ »
  • »
  • Przepiękne zdjęcia, widać, że rok udany 🙂

    • KasiaSkotnicka-Nowak Stykówka

      Dziękuję bardzo! Tak, intensywnie i pozytywnie! 🙂